Poznań: Wyższy podatek od nieruchomości w 2014 r.

Poznań: Wyższy podatek od nieruchomości w 2014 r.

BOK

Głos Wielkopolski

Głos Wielkopolski

W 2014 r. poznaniacy zapłacą wyższy podatek od nieruchomości. Zostaną natomiast zachowane preferencyjne stawki podatku od środków transportu.
W przyszłym roku podatek od nieruchomości wzrośnie o 0,9 proc. Za mmetr kwadratowy mieszkania zapłacimy 0,74 zł. Gdy dana powierzchnia wykorzystywana jest na działalność gospodarczą stawka wyniesie 23,03 zł za mkw, w przypadku prowadzenia usług zdrowotnych - 4,68 zł za mkw, a organizacje pożytku publicznego zapłacą 7,73 zł za mkw.
W 2014 r. nadal będzie obowiązywać preferencyjna polityka podatkowa w zakresie środków transportu. Część stawek zostanie utrzymana na obecnym poziomie. Te preferencje mają doprowadzić do rejestracji większej liczby samochodów w Poznaniu.

Komentarze (2)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
kalmer

kalmer (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Odsyłam tutaj - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Panattoni-Park-Torun-Lubicz-2213ahhw,61,hale,hp,w,,,,-- To nie ma wpływu na rynek, mało tego, można zarobić na nieruchomościach całkiem dobre...rozwiń całość

Odsyłam tutaj - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Panattoni-Park-Torun-Lubicz-2213ahhw,61,hale,hp,w,,,,-- To nie ma wpływu na rynek, mało tego, można zarobić na nieruchomościach całkiem dobre pieniądze, tylko najpierw kapitał. Realia inwestycyjne są teraz naprawdę potężne. zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
straszna podwyżka!!!!

za milimetr (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 11

"Za mmetr kwadratowy mieszkania zapłacimy 0,74 zł."

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo