Uczniowie mają haka na raka

  Uczniowie mają haka na raka

  KAS

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Sześć szkół ponadgimnazjalnych z Wielkopolski, w tym trzy z Poznania, zakwalifikowało się do kolejnego etapu programu "Mam haka na raka".


  Akcja jest ogólnopolskim programem dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Organizatorzy liczą, że dzięki programowi uda się zaangażować młodzież w działania profilaktyczne związane z nowotworami oraz zmienić nastawienie Polaków do chorób nowotworowych.

  Uczniowie w kilkuosobowych zespołach w pierwszej części konkursu przygotowywali m.in.: projekt kampanii społecznej dla swoich bliskich. Mieli za zadanie zmobilizować ich w ten sposób do dbania o swoje zdrowie.

  Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowały się: I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Puszczykowie, II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Libelta w Poznaniu oraz XV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu.
  Kolejny etap konkursu to Warsztat Kreatywny, który dla najlepszych zostanie zorganizowany 17 kwietnia w Warszawie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  kolejność

  ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 14

  Szkoda ,że nie podaliście koeljności w jakiej się te szkoły zakwalikowały!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo