Artjom Rudniew wróci do Lecha Poznań... HSV nie jest zadowolony z piłkarza

LUMAR, PS
Artiom Rudniev miał strzelać bramki dla HSV, ale prawdopodobnie wróci do Lecha Poznań archiwum polskapresse
Artjom Rudniew Rudniew w przerwie zimowej może wrócić do Lecha Poznań - informuje wtorkowy "Przegląd Sportowy" - Latem Rudniew pożegnał się z kibicami Lecha i został sprzedany do Hamburgera SV za 3,5 miliona euro. Niemcy należność za transfer Łotysza płacą poznaniakom w ratach i, jak się dowiedzieliśmy, za jedną z wypłat skłonni byliby wypożyczyć Lechowi Poznań piłkarza w rundzie wiosennej - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Szefostwo klubu z Hamburga rozważa taką możliwość, bo Artjom Rudniew nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Przyjechał jako bramkostrzelny napastnik, ale w Niemczech zatracił skuteczność. Dla HSV w trzynastu meczach Bundesligi strzelił tylko 3 gole.

Artjom Rudniew w HSV najczęściej był rezerwowym i wchodził na boisko tylko na ostatnie minuty, jak to miało miejsce choćby w przegranym meczu poprzedniej kolejki z Fortuną Düsseldorf (0:2). (...) Natomiast w Kolejorzu łotewski napastnik miałby pewne miejsce w wyjściowej jedenastce i mógłby odbudować formę.