W poniedziałek początek kolejnych remontów

  W poniedziałek początek kolejnych remontów

  MW

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Utrudnienia na ulicach Szaflarskiej, Krańcowej, Warszawskiej i Taczaka. To od poniedziałku czeka kierowców poruszających się po poznańskich drogach.
  Na ul. Szaflarskiej przebudowa potrwa do 11 sierpnia. W związku z pracami będzie ona zamknięta przez cały okres remontu. Możliwy będzie jednak dojazd i dojście do znajdujących się na niej posesji.

  Z kolei na ulicach Krańcowej i Warszawskiej kontynuowana będzie przebudowa skrzyżowania. Do 4 lipca ul. Warszawska w stronę centrum zostanie zwężona do jednego pasa ruchu na odcinku od ul. Krańcowej do stacji benzynowej Łukoil. Dodatkowo zamknięty zostanie prawoskręt z północnego odcinka ul. Krańcowej w ul. Warszawską. Jego objazd w stronę ronda Śródka wytyczono ulicami: Krańcową, Grodzką, Termalną i Świętego Michała.

  Od poniedziałku problemy mogą mieć też piesi i kierowcy korzystający z ul. Taczaka. Przy jednej z posesji zostanie zwężony chodnik, a na czas montażu i demontażu rusztowania będzie on całkowicie zamknięty, a ruch pieszych przeniesiony na ulicę. Niedostępne będą też miejsca parkingowe. Ma to związek z remontem elewacji budynku przy ul. Taczaka 2. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do 30 sierpnia.

  Przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

  Źródło: vivi24 / x-news  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo