Uczniowie zbierają na salę chemiczno-fizyczną

  Uczniowie zbierają na salę chemiczno-fizyczną

  BLD

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Aby zebrać pieniądze na salę chemiczno-fizyczną rada rodziców wraz z dyrekcją szkoły podstawowej w Dąbrówce organizują w sobotę festyn rodzinny.
  W związku ze zmianą systemu edukacji Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce będzie otwierać pracownię chemiczno-fizyczną.

  - W realizację przedsięwzięcia wkładamy własne siły i środki, ale koszt stworzenia nowoczesnej pracowni przewyższa nasze możliwości finansowe - tłumaczy Stanisław Rychlewski, dyrektor szkoły.

  Aby zebrać pieniądze na salę rada rodziców wraz z dyrekcją placówki i nauczycielami organizują w sobotę festyn rodzinny.
  Na terenie przyszkolnego parku (ul. Parkowa 1) zaplanowano wiele atrakcji dla najmłodszych. W porgramie pojawi się loteria fantowa z wartościowymi nagrodami, w której każdy los będzie wygrywał. Pojawią się dmuchane zamki, pokazy straży pożarnej, przejażdżki bryczką i kucykiem. W parku zaprezentują się również zawodnicy trenujący aikido, a co najważniejsze uczniowie szkoły podstawowej.

  - Całkowity dochód przeznaczony będzie na wyposażenie pracowni chemiczno-fizycznej w naszej szkole - dodaje Stanisław Rychlewski. Festyn rozpocznie się o godz. 12, a zakończy o godz. 16.

  Szkoła Podstawowa w Dąbrówce istnieje na terenie parkowo-pałacowej rezydencji nieprzerwanie od 1945 roku. Od 2003 roku działa jako szkoła niepubliczna, niepłatna, prowadzona przez stowarzyszenie „Dla Przyszłości”. Obecnie uczęszcza do niej 200 uczniów.

  Prognoza pogody na środę:

  Źródło: vivi24 / x-news  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama