Najlepszy sposób na bezstresowe rozliczenie PIT-a

  Najlepszy sposób na bezstresowe rozliczenie PIT-a

  Akcja specjalna PITY 2016

  Głos Wielkopolski

  PIT bez pomyłki i szybki zwrot podatku

  Wciąż myślisz o deklaracji podatkowej za 2016 rok, ale nie masz czasu zająć się „papierami”? Usiądź wygodnie. Rozluźnij się. Program e-pity pomoże Ci wypełnić PIT-a szybko i bezbłędnie.  Na dobry początek zaparz aromatyczną kawę lub przyrządź swoją ulubioną herbatę. Używając programu e-pity 2016, bezproblemowo wyślesz e-deklarację przez Internet (PIT-a możesz też zanieść osobiście do urzędu lub wysłać pocztą). Całość zajmie Ci tylko kilka chwil!

  E-DEKLARACJA – SZYBKO I PROSTO

  Podstawowym krokiem szybkiego wypełniania deklaracji PIT jest zebranie wszystkich druków i pism, które potwierdzą Twoje przychody oraz prawa do ulg. Możesz odetchnąć, przygotowaliśmy dla Ciebie listę najważniejszych dokumentów, o których trzeba pamiętać podczas uzupełniania e-deklaracji: www.e-pity.pl/checklista-pit.

  Nieprzekraczalny termin składania deklaracji podatkowych to – zgodnie z przepisami – ostatni dzień kwietnia. Jednak im wcześniej zdecydujesz się wypełnić PIT-a, tym szybciej możesz liczyć na zwrot nadpłaconego podatku. Jeśli wybierzesz drogę elektroniczną i skorzystasz z programu e-pity, możesz przyspieszyć całą procedurę. E-deklaracje trafiają bezpośrednio do systemu odpowiedniego urzędu skarbowego, a proces odbywa się szybciej niż w przypadku tradycyjnych papierowych formularzy.

  JAKI FORMULARZ PIT?

  Jeżeli rozliczasz się w podstawowym terminie do końca kwietnia, zapewne korzystasz z najbardziej popularnych formularzy – PIT-37 (umowa o pracę) lub PIT-36 (działalność gospodarcza). Jednak opcji rozliczeniowych jest znacznie więcej. By mieć pewność, że używasz właściwego druku, użyj prostego kreatora deklaracji na stronie www.e-pity.pl

  Masz już przy sobie wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające Twoje zarobki w 2016 roku? Wiesz już, z którego formularza e-deklaracji skorzystać? Zatem to świetny moment, by wypełnić PIT-a. Po prostu uzupełnij kolejne dane, wpisz także do Twojej deklaracji podatkowej wszystkie przychody, koszty oraz przysługujące Ci ulgi. W przypadku wątpliwości, zajrzyj do poradnika: www.e-pity.pl/abc_podatki/ulgi-odliczenia.

  1% – PO PROSTU POMAGASZ

  Na koniec: bezwzględnie wybierz organizację pożytku publicznego, której przekażesz 1% swojego podatku. Wesprzesz tych, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnie pomaganiem innym. Ewentualny nadpłacony podatek i tak odzyskasz w całości.

  O firmie: producentem programu e-pity jest e-file sp. z o.o. spółka komandytowa, twórca profesjonalnych aplikacji biznesowych oraz programów wykorzystujących rozwiązania informatyczne do ułatwiania codziennego życia. Główne działania e-file koncentrują się na elektronicznym wypełnianiu formularzy. Z poprzednich edycji programu e-pity – najbardziej zaawansowanej technologicznie aplikacji do wypełniania deklaracji PIT w Polsce – skorzystało już ponad 15 000 000 podatników. Spółka jest także producentem: aplikacji fillUp Przyjazne formularze, która pozwala wypełnić wszystkie formularze podatkowe, druki ZUS, deklaracje VAT-7 i wiele innych na stronie druki-formularze (www.druki-formularze.pl), oraz aplikacji e-pity Płatnika (www.platnik.e-pity.pl ) do kompleksowej, elektronicznej obsługi PIT-11, 8C, 40 i 4R - dedykowanej płatnikom podatku PIT. Więcej na: www.e-file.pl


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo